Yıldız oyuncu aşk dedikodularına son noktayı koydu: Onu amcam gibi görüyorum!

HERKES YILLARDIR BU SİNEMASI BEKLİYOR

Aksiyon sineması denince akla birinci gelen isim olan Tom Cruise, usta direktör Steven Spielberg tarafından, gerek dijital platformlar, gerekse 2 yıl boyunca dünyayı kilitleyen pandemi nedeniyle daima kan kaybına uğrayan sinemayı “kurtaran adam” olarak tanımlanmıştı. Yıldız oyuncunun geçen sene vizyona giren sineması Top Gun: Maverick gişe rekorları kırmış ve seyirciyi tekrar sinema salonlarına çekmişti.

Dünyanın dört bir yanındaki sinema severler heyecanla Misyonumuz Tehlike 7’nin gösterime girmesini bekliyor

Bir periyodun çok izlenen televizyon dizisi Mission Impossible (Görevimiz Tehlike) dizisini sinemaya taşıyan Tom Cruise, 1996’da gösterime giren birinci sinemanın akabinde tam 6 Vazifemiz Tehlike filimde daha efsane casus Ethan Hunt karakterine hayat verdi. Serinin son halkası olan 7. kısım Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One (Görevimiz Tehlike: Ölümcül Hesaplaşma Kısım 1) yıllar süren çekimler ve pandemi yüzünden karşılaşılan ertelemelerin akabinde nihayet Çarşamba günü sonlu sayıda salonda, Cuma günü de tüm dünyada gösterime giriyor.

Bu son sinemada Tom Cruise gruba yeni katılan İngiliz oyuncu Hayley Atwell’le başrolü paylaşıyor

EKİP BİR MÜDDETTİR DÜNYAYI GEZİP SİNEMASI TANITIYOR VE GALALARA KATILIYOR

Daha şimdiden eleştirmenlerden tam not alan ve sinema yorumcularının çoğunun fikir birliği edercesine 100 ürerinden 90’ın üzerinde not verdiği sinema için tüm grup 1 aydır dünyayı gezerek galalara ve özel etkinliklere katılıyor. Ve seriye yeni katılan ve sinemada Grace isminde bir karakteri canlandıran İngiliz oyuncu Hayley Atwell ve Tom Cruise ortasında bir aşk yaşandığı dedikoduları da manşetlerden inmiyor.

Filmin set imgeleri ve fragmanına bakılırsa Cruise ve Atwell sinemada bir oldukça yakın sahnelerde oynuyor

HAYLEY ATWELL VE TOM CRUISE AŞK MI YAŞIYOR?

Filmin oyuncu takımında ismi Tom Cruise’un akabinde yazılan ve senaryosu sır üzere saklansa da yayınlanan fragmanlardan ve set fotoğraflarından anlaşıldığı kadarıyla oldukça büyük bir role sahip olan Hayley Atwell ve Cruise ortasındaki aşk söylentileri çekimlerin yapıldığı 2020’den beri gündemde. Fakat son birkaç aydır sinemanın tanıtımı için sık sık bir ortaya gelen ve kırmızı halılarda birlikte poz veren Atwell ve Cruise ortasında bir yakınlaşma olduğu dedikoduları bu fotoğrafların akabinde giderek ağırlaşmıştı.

Atwell nisan ayında sevgilisiyle nişanlansa da Tom Cruise’la ortalarında çıkan aşk dedikodularını durduramadı

Hayley Atwell’in Vazifemiz Tehlike’nin çekimlerine başladıktan sonra müzisyen Ned Wolfgang Kelly’yle aşk yaşamaya başlaması da bu söylentileri durdurmadı. 2022’de sevgili olan çift geçen nisan ayında nişanlandılar. Lakin bu haber bile Tom Cruise ve Hayley Atwell ortasında çıkan aşk söylentilerinin önünü kesmedi.

Atwell ve Cruise’un kırmızı halılarda verdiği bu pozlar çok konuşuldu

YILDIZ OYUNCU NİŞANLANDI ANCAK YENİDEN DE KİMSEYİ İNANDIRAMADI!

Setlerde uzun müddetler vakit geçiren hele de rol gereği yakınlaşan ünlü oyuncuların sonradan bu yakınlığı gerçek hayatlarına taşıması aslında epey alışılmış bir durum. Hatta tarih boyunca birçok Hollywood aşkı ve sonrasında yapılan evlilikler de bu sayede gerçekleşmiş. Aslında Hayley Atwell daha evvel de bu aşk söylentileri hakkında açıklama yapmıştı. Fakat içeriği biraz baş karıştırıcı olunca bu açıklama gerek magazinciler gerekse ikilinin hayranları tarafından pek de ciddiye alınmadı.

Atwell, rol arkadaşı Tom Cruise hakkında “cesaretli ve bilge” yorumunu yaptı. Akabinde ortalarında bir aşk yaşanıp yaşanmadığı konusunda ” Tom ile tanışmak bana platonik aşkın fevkalâde gücünü gösterdi.” dedi. Aslında Hayley Atwell, Tom Cruise’un karizmasından ve çekiciliğinden bahsetmeye çalışırken kullandığı bu kelamlar nedeniyle yanlış anlaşıldı ve söylentiler devam etti.

41 yaşındaki yıldız isim rol arkadaşını övmek isterken yanlış anlaşıldı

“PLATONİK AŞK” KELAM YANLIŞ ANLAŞILDI

Filmin gösterime girmesine günler kala Los Angeles prömiyerinde grup son defa bir ortaya geldi. Artık nişanlı olan ve bu söylentilerin sinemanın önüne geçmesini istemeyen Hayley Atwell de mevzuyla ilgili son sefer konuşarak tüm bu dedikodulara nokta koydu. Bu aşk dedikodularının hem iş arkadaşı hem de sinemanın imalcisi sıfatıyla bir manada işvereni olan Tom Cruise’a ve özel hayatındaki herkese ziyan verdiğini söyleyen Atwell söylentilere son vermek için enteresan sözler kullandı.

Söylentiler yüzünden kendini pis ve kirletilmiş hissettiğini açıklayan Hayley Atwell Tom Cruise ve filmin yönetmeni Chris McQuarrie ile münasebetini tanımlarken de “Onlar artık benim amcam ya da dayım üzere oldular” dedi

KENDİNİ “KİRLENMİŞ” HİSSEDİNCE İMDADINA TEKRAR TOM YETİŞTİ

“Bu dedikodular yüzünden kendimi kirlenmiş ve pis hissettim. Bu durumda kaldığımda da tekrar kaygımı Tom’a yaslanarak atlatmaya çalıştım.” diyen Atwell, Tom Cruise’un bu mevzuda kendisiyle yaptığı konuşmayı da aktardı. Usta aktör uzun yıllardır bir ortada olan sinema grubuna yeni katılan arkadaşı Atwell’e “Sen kim olduğunu pek uygun biliyorsun. Senin için neyin kıymetli olduğunu da. Ve en değerlisi de bu. İnsanların senin hakkında ne düşündüğü hiç kıymetli değil. Sen kendi bedellerine sahip çıkıyorsan, kendinle çelişmiyorsan ortada bir sorun yoktur ve önüne bakıp işine devam edersin.” demiş ve yıldız aktrisin zihnini bu durumdan uzaklaştırmasına yardımcı olmuş.

Merakla beklenen Misyonumuz Tahlike 7 sonlu sayıda sinemada yarın, tüm dünyadaysa cuma günü gösterime giriyor

“ONLAR ARTIK BENİM AMCAM GİBİ”

Artık bu söylentilerden uzaklaşmak isteyen Atwell, Tom Cruise’la kurdukları bu yakın dostluk bağını aktardıktan sonra ortalarında bir aşk yaşanmadığını kanıtlamak istercesine röportajı şu değişik tanımlamayla bitirdi: Tom Cruise ve filmin yönetmeni Chris McQuarrie, benim için aşk hissedebileceğim karşı cinsler üzere değil neredeyse artık birer amca ya da dayı haline geldi.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir