Trans birey babasını öldürdü, cezaevine güle oynaya gitti

ABD, babasını soğuk kanlı bir formda öldüren trans birey Nikki Secondino’yu konuşuyor…

Brooklyn’de yaşayan babası Carlo Secondino’nun sabah saatlerinde çok sayıda bıçak darbesiyle ölmesinden sonra olay yerine gelen polislere palavra söyleyen Secondino’nun çelişkili karşılıkları üzerine harekete geçen polis genç bayanı gözaltına aldı.

Trans bireyin aykırı kelepçeliyken gülümsemesi gündem oldu.

Babasını öldüren ve bir kıssa yazarak konuta giren hırsızların babasını öldürdüğünü öne süren Secondino kelepçelenip gözaltına alınırken medya mensuplarına gülerken görüntülendi. Soruşturmayı derinleştiren güvenlik güçleri Secondino’nun birebir bıçakla 19 yaşındaki kız kardeşini de bıçakladığını duyurdu.

New York Post’a konuşan Secondino ailesinin komşusu, “Nikki’nin telefon konuşması yaptığını ve konuta giren iki kişinin soygun yaptığını ve bıçakla taarruza uğradıklarını söyledi” dedi. İhbar üzerine konuta gelen polis 61 yaşındaki babanın cansız vücudunu bulurken iki kız kardeşin de yaralandığını aktardı.

Nikki’nin kolundan yaralandığı belirtildi. Lokal medyaya konuşan aile yakınları, “Nikki cinsiyet değiştirmişti ve babası onun kararından ötürü destekliyordu” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir