Savran projelerini aktarmaya devam ediyor

Mehmet UZEL / NEVŞEHİR (İGFA) – Seçimlere kısa bir müddet kala saha çalışmalarını AK Parti Milletvekilleri, teşkilat yöneticileri ve belediye meclis üyesi adayları ile birlikte sürdüren AK Parti Belediye Lider Adayı Savran, vatandaşlara projelerini anlatarak takviye istiyor.

Daha çağdaş ve yaşanılabilir bir Nevşehir için altyapıdan etraf ve kentsel dönüşüme, kültür, sanat ve spordan toplumsal, tarım ve hayvancılığa, turizmden spor, üstyapı, eğitim ve gençlik alanında hazırladığı farklı projelerle vatandaşların karşısına çıkan Savran’ın en büyük artısı ise vazife mühleti boyunca yaptıkları çalışmalar.

Yaklaşık 3 yıllık vazife mühleti boyunca Nevşehir Belediyesi tarihinin en büyük altyapı ve üstyapı yatırımlarını hayata geçiren ve eğitim, geri dönüşüm, GES, toplumsal dayanak projeleri ile takdir toplayan Savran, yeni devirde ortaya koyduğu etraf yolu, yeni sanayi sitesi ve kentsel dönüşüm projeleri ile kentin gelişimine önemli katma paha oluşturacak projeleri ile kent kamuoyunda dikkatleri üzerine toplamayı başarıyor.

Nevşehir’in mevcut sorunlarının tahlili ve vatandaşların beklentilerinin karşılanması konusunda AK Parti Milletvekilleri ile birlikte bir yandan da Ankara’da teşebbüslerde bulunan ve mevcut projeleri için hazırlıklarını tamamlayan Savran, 31 Mart’ta seçimlerden büyük bir zaferle ayrılarak kentteki huzur ve istikrarı sürdüreceklerini kaydetti.

Savran, “Allah’ın müsaadesi ve milletimizin takviyesiyle hizmet ve eser üretmeye devam edeceğiz. Kentimizi çok daha hoş yarınlara taşımak için her alanda, her kısımdan insanımıza dokunan ve kentimize kıymet katacak projelerimizi vatandaşlarımızın takviyesi ile 1 Nisan’dan sonra daima birlikte gerçekleştireceğiz. Nevşehir’in Türkiye Yüzyılı’nın parlayan yıldızı, Bölgesinin en kıymetli cazibe merkezine dönüştürmek için projelerimize dört elle sarılacağız.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir