Merkezefendi’de eğitim kış spor okullarıyla devam edecek

Merkezefendi Belediyesi, spora ve atlete dayanak olmaya devam ediyor. Basketbol, futbol, voleybol, tenis, satranç ve akıl oyunları, pilates, zumba, badminton, robotik kodlama, cimnastik, halk oyunları, fitness ve güreş branşlarında verilecek olan kış spor kurslarına kayıtlar başlıyor. Kış spor okulları kayıtları 20 Eylül Salı günü başlayıp 30 Eylül Cuma gününe kadar sürecek. Kayıt süreçlerinin tamamlanmasının akabinde kurslar 10 Ekim Pazartesi günü başlayacak.

13 branşta açılacak olan kurslar, Selçukbey Spor Eğitim Merkezi, Alpaslan Spor Eğitim Merkezi, Akkonak Bayan Çocuk Hayat Merkezi, Merkezefendi Mahallesi Bayan Çocuk Hayat Merkezi, Gümüşçay Bayan Çocuk Hayat Merkezi, Şemikler Toplumsal Tesisleri, Sevindik Bayan Çocuk Hayat Merkezi, Sümer Bayan Çocuk Hayat Merkezi, Gerzele Satranç Eğitim Merkezi, Servergazi Bayan Çocuk Hayat Spor Merkezi, Karahasanlı Bayan Çocuk Ömür Merkezi, Muratdede Bayan Çocuk Hayat Merkezi ve Karaman Mahallesi Bayan Çocuk Ömür Merkezi’nde fiyatsız olarak uzman eğitmenler tarafından gerçekleştirilecek.

Basketbol 7-17 yaş, futbol 7-14 yaş, tenis 7 yaş ve üzeri, satranç ve akıl oyunları 5 yaş ve üzeri, pilates 16 yaş ve üzeri, zumba 15 yaş ve üzeri, voleybol 9-16 yaş, badminton 7 yaş ve üzeri, robotik kodlama 6-12 yaş, halk oyunları 9 yaş ve üzeri, cimnastik 4-12 yaş, fitness 18 yaş ve üzeri(kadınlar) ve güreş kursuna 7-12 yaş ortasındaki Merkezefendililer başvurabilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir