CHP’li Deniz Dalgıç, Mudanyalı kadınlarla buluşacak

BURSA (İGFA) – CHP Mudanya Belediye Lider Adayı Deniz Dalgıç, 8 Mart Dünya İşçi Bayanlar Günü’nü kutlamak için Mudanyalı bayanlarla bir ortaya gelerek, emeklerini ve katkılarını takdir edecek ve daha adil bir toplum için birlikte uğraş edeceklerini vurgulayacak.

Deniz Dalgıç’ın programı, 8 Mart Cuma günü sabah 07:30’da Yazaki Wiring Technologies Mudanya fabrikasında başlayacak. Dalgıç, bayan personellerle bir ortaya gelerek çalışma şartlarını ve taleplerini dinleyecek.

Ardından saat 09:00’da Mudanya Kent Kurulu Trekking Kümesi ile tabiat yürüyüşüne katılacak olan Dalgıç, günün ilerleyen saatlerinde Çepni, Akköy ve İpekyayla mahallelerini ziyaret edecek ve buradaki üretici bayanların üretim süreçlerini ve karşılaştıkları sıkıntıları yakından inceleyecek.

Yoğun programın akabinde saat 16:30’da Mudanya Huzur Konutu’nu ziyaret edecek olan Dalgıç, saat 18:00’de ise Mudanya Bayanlar Kooperatifi ile bir ortaya gelecek.

Deniz Dalgıç, 8 Mart Cuma günü programını saat 21:00’de Yörükali ve 22:00’de Işıklı mahalleleri ziyaretiyle sürdürecek.

CHP Mudanya Belediye Lider Adayı Deniz Dalgıç, 8 Mart Dünya İşçi Bayanlar Günü hasebiyle yaptığı açıklamada, “Bir kentin bayanları iktisatta ve toplumsal hayatta yer almazsa orası güzelleşemez, zenginleşemez. Bayanlarımızın her alanda daha fazla güçlenmesi ve hak ettiği yere gelmesi ve Mudanyamıza her tarafıyla bayanların elinin değmesi için gayrete devam edeceğiz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir