Celil Çolak acil eylem planını açıkladı

BURSA (İGFA) – Cumhur İttifakı ve AK Parti Nilüfer Belediye Lider Adayı Celil Çolak, ilçedeki hemşehri derneklerini ziyaret etmeyi devam ediyor. Bursa Siirtliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni konuğu olan Çolak, “Bizleri sevgi ve muhabbetle karşılayan dernek idaresine ve gönlü hoş Siirtli hemşerilerimize yürekten teşekkür ediyorum” dedi.

“İLK İŞİMİZ ORTA SOKAKLARI DÜZELTMEK”

Nilüfer ilçesiyle ilgili hayata geçirmeyi amaçladığı projeler hakkında bilgi veren Çolak, Nilüfer’in insan öncelikli hizmet odaklı bir idare anlayışına muhtaçlık olduğuna dikkat çekti. “Seçimi kazandığımız taktirde 1 Nisan sabahı acil hareket planlarımızı uygulayacağız. Birinci işimiz orta sokaklarımızdaki yolları düzeltmek olacak” diyen Çolak, kentsel dönüşüm ile ilgili açıklamalarda bulundu.

“DEPREME GÜÇLÜ YAPILARIN YAPILMASI ŞART”

Mimarisi özgün, kimliğini öne çıkaran nitelikle ve zelzeleye karşı güçlü tasarım uygulamalarına Nilüfer’in gereksinimi olduğunun altını çizen Çolak; “Tarihi ve kültürel birikimiyle uyumlu, herkes için erişilebilir kentsel hizmetlerin sunulduğu, tabiata ve etrafa saygılı Nilüfer’i inşa etmek için yola çıktık. İlçenin taban yapısına uygun ve zelzeleye güçlü yapıların yapılması, Nilüfer’in öncelikleri ortasında yer almaktadır” diye konuştu.

Siirtliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Selim Demirel ise yapığı konuşmada, Çolak’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyetini lisana getirdi. Demirel; “Tüm uğraşımız birlik ve beraberliğimiz daim kılmak ve gönül köprüleri kurmaktadır. Gelecek jenerasyonlara daha hoş bir Nilüfer bırakabilmek için elimizden gelen çabayı göstereceğiz” dedi.

Protokol konuşmalarının akabinde Cumhur İttifakı ve AK Parti Nilüfer Belediye Lider Adayı Celil Çolak, AK Parti Nilüfer İlçe lideri Furkan Alpaslan, Siirtliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Selim Demirel ile birlikte dernek idaresi hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir